Kospel SW Termo Max суды жылытуға және сақтауға арналған инновациялық катушкалар конструкциясы бар тік қазандық. Бұл элементтің ұзындығын ұлғайту арқылы өндіруші жылу алмасу аймағын да ұлғайтты, бұл құрылғыға судың үлкен көлемін қажетті температураға жақсырақ және жылдамырақ жеткізуге мүмкіндік берді. Тамаша өнімділіктен басқа, модель мұқият ойластырылған дизайнмен және конструкциямен ерекшеленеді. Оны орнату тігінен орындалады, ал корпусының таяз тереңдігі мен ені оны әртүрлі орналасуларға бейімдейді.
Су контуры бар жылыту жүйесіне арналған катушкалар мен саптамалары бар жылу алмастырғыштар жылыту қазандығымен әрекеттесу кезінде суды жылыту үшін өте қолайлы. Сонымен қатар, әрбір жылу алмастырғышқа температура реттегіші бар электр жылытқышты орнатуға болады.
Резервуардың ішіне бірегей технологиямен жасалған қуатты қыздыру элементі орналастырылған, ол оның сенімділігін арттырады және оны судағы ауа мен ластанудан қорғайды. Сонымен қатар, қабықтың қатты заттар мен судың енуінен қорғанысы IP44 стандартына сәйкес келеді. Ал жылу шығынын азайтуға көбіктен жасалған жоғары сапалы оқшаулау жауап береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 500 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 102 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1761 мм |
| Ені | 854 мм |
| Тереңдігі | 854 мм |