Тұрмыстық суды жылытуға және сақтауға арналған Kospel WW Termo HIT катушкасы бар көлденең ыстық су қазандығы. Жылыту қазандықтарымен бірлесіп жұмыс істеу үшін өте қолайлы. Ашық типті жылыту жүйелерінде пайдалануға арналған. Толық автоматтандырылған өндірістік үдеріс адами фактордың туындау мүмкіндігін барынша шектейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 27 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 130 л |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Көлденең |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 45 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1250 мм |
| Ені | 510 мм |
| Тереңдігі | 510 мм |