TECNO сериялы сорғылар ұңғымалардан, ұңғымалардан, резервуарлардан, көлдерден, өзендерден және басқа көздерден механикалық қоспалары мен ұзын талшықты қоспалары жоқ таза суды айдауға арналған.
Орталықтандырылған сумен жабдықтау желілеріндегі қысымды арттыру үшін пайдаланылуы мүмкін.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ/ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
Өздігінен сору қабілетіне ие, сору құбыры толтырылмаған кезде суды 2 м* биіктікке дейін көтереді. Сору құбыры толған кезде сорғының суды көтеру биіктігі 9 м** дейін болуы мүмкін.
Сорғылардың айрықша сипаттамалары шудың өте төмен деңгейі болып табылады.
Сорғы гидравликасы тотықтырмайтын материалдардан жасалған: тот баспайтын болат, беріктігі жоғары арматураланған полифенилен оксиді (PPO)***.
Сорғылар шағын өлшемдерге, тамаша гидравликалық сипаттамаларға ие, пайдалануда жоғары сенімділікпен ерекшеленеді.
Сорғылардың электр қозғалтқыштары жоғары энергия тиімділігіне ие, басқару құрылғыларының кез келген түрімен үйлесімді және жиілік түрлендіргішінің басқаруымен пайдаланылғанда өзін жақсы жағынан көрсетті.
* Пайдалануды бастамас бұрын сорғы корпусы толығымен сумен толтырылуы керек.
** Көрсетілген мән сорғыны қоршаған орта температурасында және айдалатын сұйықтықта 20°C биіктікте және нөлдік биіктікте (теңіз деңгейінен биіктікте) пайдалану үшін берілген. Нақты жұмыс жағдайында сорғының суды көтеру биіктігі аз болуы мүмкін.
*** Айдалатын сумен жанасатын сорғы бөлшектері.
КОНСТРУКТИВТІК ОРЫНДАУ
Ортадан тепкіш көлденең көп сатылы электр сорғы
Жұмыс дөңгелегінің түрі: жабық
Тығыздау түрі: механикалық (бет)
Электр қозғалтқышын салқындату: ауамен, мәжбүрлі (электр қозғалтқышының білігіне орнатылған желдеткіш арқылы)
Қосылу түрі:
- сору құбырына: бұрандалы
- арынды келте құбырға: бұрандалы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ESPA |
| Өндіруші ел | Испания |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Максималды өткізу қабілеті | 3.9 куб. м/сағ |
| Минималды өткізу қабілеті | 0.6 куб. м/сағ |
| Максималды қысым | 33 м |
| Айдалатын орта | Таза су |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Тұтыну қуаты (W) | 0.6 кВт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қысымның жоғарылауы | Иә |
| Қызып кетуден қорғау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 44 |
| Салмақ | 10 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Сорғы түрі | Орталықтан тепкіш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 445 мм |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Биіктігі | 121 мм |