Royal Thermo Interio - барлық заманауи технологияларды қолдану арқылы жасалған дөңгелек дизайндағы электрлік су жылытқышы.
Ішкі резервуар тот баспайтын болаттан жасалған, медицинада және тамақ өнеркәсібінде қолдануға рұқсат етілген, арнайы Inox technology технологиясын қолданады. Қызмет ету мерзімін ұзарту үшін құрамында көміртегі аз тот баспайтын болаттың арнайы, аустениттік түрі қолданылады, бұл түйіршік аралық коррозиядан қорғауға кепілдік береді.
Су жылытқыштың ішкі резервуарын өндіруде лазерлік дәнекерлеудің жаңа буыны қолданылады. Заманауи технология тот баспайтын болаттан оның қорғаныш қасиеттерін бұзбай ұқыпты ұстайды, осылайша дәнекерлеу орындарында ағып кетудің болмауын қамтамасыз етеді. Аспаптың корпусы да жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Суды жылыту үшін мыс қыздыру элементтері қолданылады. Қыздыру элементіне қосымша қорғаныс ретінде бірқатар үлгілерде әк шөгінділерінің шөгуіне жол бермеу үшін магний аноды орнатылған. Ол қақтың құрамына кіретін минералды заттар мен тұздарды кетіреді.
Сериялы су жылытқыштар монтаждау кезінде әмбебап болып табылады: оларды тігінен де, көлденеңінен де орнатуға болады, бұл бөлмеде қолайлы орынды таңдауға үлкен мүмкіндіктер ашады.
Жартылай қуат режиміСу жылытқыштың басқару панелінен жартылай қуат функциясын таңдауға болады. Ол электр энергиясын үнемдеуге және құрылғыны желі қуаты шектеулі үй-жайларда, мысалы, саяжайда пайдалануға мүмкіндік береді. Толық қуатты орнатқаннан кейін жылдам қыздыру функциясы белгіленген температураға дейін қосылады.
Ыңғайлы басқаруБұл модельде бактағы судың температурасын көрсететін LED-дисплей қарастырылған. Басқару тетігінің көмегімен судың қажетті қызу деңгейін шкалада көрсетілген диапазон арқылы реттеуге болады. Қыздыру кезінде басқару панеліндегі арнайы индикатор шамы жанады, бұл судың әлі белгіленген температураға жетпегенін көрсетеді. Белгіленген температураға жеткеннен кейін және қыздыру өшірілгеннен кейін индикатор сөнеді немесе түсі өзгереді. Сіз ыстық судан ләззат ала аласыз.
Эко-режимСондай-ақ құрылғыда суды 55°C температураға дейін қыздыратын үнемді режим функциясы бар. Бұл температурада қыздыру элементінің жұмыс істеу мерзімі артады, су зарарсыздандырылады және іс жүзінде қақ пайда болмайды.
Ішкі резервуарға кепілдік 7 жыл.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Су ыдысының көлемі | 80 л |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Тегіс |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Салмақ | 18 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 810 мм |
| Ені | 555 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |