Royal Thermo Fidelity сериялы су жылытқыштары - бүгінгі таңда Royal Thermo электрлік су жылытқыштарының ассортиментіндегі ең ықшам болып табылады. Диаметрі небәрі 290 мм болатын құрылғылар арнайы сантехникалық тауашаларға және одан да көп орнату ыңғайлылығына арналған. Өзінің қарапайым өлшемімен құрылғы жоғары технологиялылығымен және өнімділігімен ерекшеленеді. Ол шағын өлшемді бөлмелерде орнату үшін өте қолайлы және оның мүмкіндіктері тіпті салыстырмалы түрде үлкен отбасын ыстық сумен қамтамасыз ету үшін жеткілікті.
INOX CONCEPT +Ішкі резервуар хром және никель сияқты коррозияға қарсы легірлеуші элементтердің көп мөлшері бар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Мұндай сипаттамалары бар болат коррозияға төзімдірек және өңдеу кезінде технологиялық тұрғыдан тиімді, бұл су жылытқыштардың беріктігі мен жоғары сенімділігін қамтамасыз етеді. Тот баспайтын болат мүлдем қауіпсіз және медицинада және тамақ өндірісінде қолдануға рұқсат етілген.
AUTO ARGON WELDING технологиясыСу жылытқышының ішкі резервуарларын өндіруде жаңа буынның толық автоматты аргонды дәнекерлеуі қолданылады, бұл қолмен өндірумен байланысты ақауларды толығымен болдырмайды, дәнекерлеу қосылыстарының мінсіз сапасына және жұмыс кезінде коррозияға төзімділікке кепілдік береді. Әрбір су жылытқышы өндірістен кейін егжей-тегжейлі сынақтан өтеді, бұл құрылғылардың көптеген жылдар бойы жоғары сапалы және мінсіз жұмысын қамтамасыз етеді.
Жан-жақтылықСериялы су жылытқыштар монтаждау кезінде әмбебап болып табылады: оларды тігінен де, көлденеңінен де орнатуға болады, бұл бөлмеде қолайлы орынды таңдауға үлкен мүмкіндіктер ашады. Заманауи Super SLIM пішінінің (диаметрі 29 см) арқасында су жылытқыштарын кез келген шағын өлшемді бөлмеге орналастыру қиын емес.
Жартылай қуат режиміБасқару панелінен жартылай қуат функциясын таңдауға болады. Ол электр энергиясын үнемдеуге және құрылғыны желі қуаты шектеулі үй-жайларда, мысалы, саяжайда пайдалануға мүмкіндік береді. Толық қуатты орнатқаннан кейін жылдам қыздыру функциясы белгіленген температураға дейін қосылады.
Үнемді режимМодельде үнемді режим функциясы бар, онда су 55°С температураға дейін қызады. Бұл температурада қыздыру элементінің жұмыс істеу мерзімі артады, су зарарсыздандырылады және іс жүзінде қақ пайда болмайды.
Қауіпсіздік жүйесіFidelity су жылытқышында көп сатылы қауіпсіздік жүйесі бар. Арнайы термостат судың 75°C-тан жоғары қызуына жол бермейді. Құрғақ қыздырудан қорғау резервуарда су болмаған жағдайда қыздыру элементін өшіреді, бұл қыздыру элементінің қауіпсіздігіне кепілдік береді. Қауіпсіздік ағызу клапаны құрылғыны артық қысымнан қорғайды.
Жылу оқшаулауАспаптарды тиімді жылу оқшаулау үшін көбіктенген полиуретанның (CFC-Free) 20 миллиметрлік қабаты - экологиялық таза материал пайдаланылды, ол арнайы технология бойынша жоғары қысыммен толтырылады. Ол қоршаған ортаға және адам денсаулығына қауіпсіз, тамаша жылу оқшаулау қасиеттеріне ие және жылу шығыны мен жоғары энергия шығынын барынша азайтады.
Кепілдік 7 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Су ыдысының көлемі | 50 л |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Бактың ішкі жабыны | Тот баспайтын болат |
| Салмақ | 13 кг |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ені | 1080 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |