TREND - классикалық дөңгелек дизайн, ЭКО-режим, қыздыру элементінің қызмет ету мерзімін арттырады және премиум 5 жылдық кепілдік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Су ыдысының көлемі | 50 л |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Салмақ | 17 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 726 мм |
| Ені | 385 мм |
| Тереңдігі | 403 мм |