Stilla шағын көлемді су жылытқышы шағын өлшемді кеңістіктер үшін тамаша шешім болып табылады.
Ықшам және стильді құрылғы ыстық суды өшіру кезінде саяжайда және қалалық пәтерде сізге мінсіз көмектеседі. Топтамада сумен жабдықтау жүйесіне төменнен де, жоғарыдан да қосылатын модельдер бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Электр |
| Су ыдысының көлемі | 10 л |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Тегіс |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Бактың ішкі жабыны | Тот баспайтын болат |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 324 мм |
| Ені | 324 мм |
| Тереңдігі | 277 мм |