-24 (24 кВТ) Alpha World (Китураммен)Kituramiекі контурлы модель тұрғын және тұрғын емес үй-жайларды жылумен және ыстық сумен қамтамасыз етеді. Тот баспайтын болаттан жасалған негізгі жылу алмастырғыш конденсациядан және құрылғының ұзақ қызмет ету мерзімінен қорғау үшін қызмет етеді. Газдың ағуын анықтау жүйесімен жабдықталған басқару блогы қазандықтың жұмысын автоматты түрде тоқтатады. Бұл төтенше жағдайдың алдын алуға көмектеседі.
Ерекшеліктері:
World Alpha сериясы ғимараттар мен үй-жайлардың әртүрлі типтерін тиімді жылумен және ыстық сумен қамтамасыз етеді. Әзірленген модуляция механизмі тұрақты өнімділікті қамтамасыз етеді. Қуаттылығы 13 кВТ-тан 35 кВТ-қа дейінгі екі тізбекті қазандықтардың ассортименті ыстық сумен жабдықтаудың пластиналы жылу алмастырғышымен жабдықталған, газдың ағу датчигі, сондай-ақ модуляциясы бар желдеткіші бар. Газ қазандықтары басқа жылыту жабдықтары арасында өте танымал, өйткені газ қазіргі уақытта отынның ең арзан және тиімді түрі болып табылады.
Ескертпе:
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы +7 777 813-77-29
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kiturami |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 24 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 2.56 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 22 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 12 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 90 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX4D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 660 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 228 мм |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |