PoccTherm − заманауи, газды су жылытқыш. Жабдық жинақтаушы принцип бойынша жұмыс істейді. Бұл сізді ешқандай қосымша материалдық шығынсыз жылы сумен қамтамасыз ететін толығымен тұрақты жабдық. Қазандық мүлдем автономды. Оның жұмыс істеуі үшін қосымша сорғыларды, құбырларды немесе резервуарларды қосу қажет емес. Жұмыс үшін PoccTherm, оны сумен жабдықтау жүйесіне және газ құбырына қосу керек.
Бұл энергиямен қамтамасыз етілуі тұрақсыз елді мекендерде жұмыс істеудің ең жақсы нұсқаларының бірі. Кіріктірілген "мәңгілік алау" жүйесі су жылытқыштың электр қуаты болмаған кезде жұмыс істеуіне мүмкіндік береді. Қыздырудың шекті температурасы - 82С. Жылытқыш газды үнемді пайдаланумен ерекшеленеді. Күту режимінде қазандық демпфер арқылы мұржаны жабады. Бұл газды тұтынуды айтарлықтай азайтуға мүмкіндік береді. Сыйымдылығы 75 галлон қазандық 8 адамнан тұратын отбасын ыстық сумен қамтамасыз етуге мүмкіндік береді. Сыйымдылығы 75 галлон қазандық 8 адамнан тұратын отбасын ыстық сумен қамтамасыз етуге жарамды.
Максималды температураға жеткеннен кейін, қазандық суды жылытуды тоқтатады. Бұл оның резервуарда қайнауына жол бермейді. Қазандықта Vitraglass шыны тәрізді коррозияға қарсы жабыны және Hydrojet қақтың алдын алу жүйесі бар. Коррозиядан қорғауды күшейту үшін магнитті анодты өзек қолданылады. Төтенше жағдайлардың алдын алу үшін қазандық резервуардан суды жылдам ағызуға мүмкіндік беретін ағызу клапанымен жабдықталған. Компания өз жабдықтарына 1 жыл ресми кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DICALORE |
| Өндіруші ел | Иран |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| номиналды қуат | 7 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 85 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Жоғарғы |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 90 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Табиғи газды тұтыну | 0.8 куб. м/сағ |
| Газдың жұмыс қысымы | 20 мбар |
| Пештің түрі | Ашық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Түтін мұржасы |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Су жылытқышты басқару | Механикалық |
| Оттықты жағу | Пьезорозжиг |
| Термометр | Иә |
| Қызып кету сенсоры | Иә |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1790 мм |
| Ені | 550 мм |
| Мұржаның диаметрі | 110 мм |
| Газды қосу | 3/4" |