ROYAL THERMO радиаторларының ең жоғары сапасы мен сенімділігі 15 жылдық фирмалық кепілдікпен расталған. Әрбір радиатордың жеке төлқұжаты және кепілдік талоны болады.
Секцияның тік коллекторындағы қосымша қанаттар радиатордың жылу беруін 5%-ға арттырады.
AkzoNobel (Нидерланды) және FreiLacke (Германия) экологиялық таза нано бояуларын жеті кезеңмен қолдану механикалық зақымға төзімділікке кепілдік береді және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде радиатор жабынының беріктігін қамтамасыз етеді.
Тек толық болат коллекторларды пайдалану су балғасына ұшырайтын жүйелерде және химиялық агрессивті салқындатқыштармен (соның ішінде антифриздермен) сенімді жұмыс істеуге кепілдік береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 120 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Қара |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Салмақ | 1.46 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 430 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 120 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 350 мм |
| Секциялар саны | 10 |