IPG Design Studio (Италия) компаниясы Сантехника ғылыми-зерттеу институтының (Ресей) сарапшыларымен бірлесіп әзірлеген BILINER ALUM аэродинамикалық дизайны ықшам өлшемдегі радиатордың революциялық жылу тиімділігіне қол жеткізуге мүмкіндік берді.
Патенттелген инновациялық жоғары беріктігі бар нанополимерлі мембраналық қақпақ, сонымен қатар дөңгелек қимасы бар тік коллекторларды пайдалану ROYAL THERMO алюминий радиаторларының жиі су балғасына ұшырайтын жүйелерде сенімді жұмыс істеуіне кепілдік береді.
Секцияның тік коллекторындағы қосымша қанат радиатордың жылу беруін 5%-ға арттырады%
Әрбір радиатордағы фирмалық алюминий белгісі және әрбір секцияның зауыттық таңбасы ROYAL THERMO радиаторларын жалғандықтардан сенімді қорғайды.
AkzoNobel (Нидерланды) және FreiLacke (Германия) экологиялық таза нано бояуларын жеті кезеңмен қолдану механикалық зақымға төзімділікке кепілдік береді және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде радиатор жабынының беріктігін қамтамасыз етеді.
BILINER ALUM алюминий радиаторы Royal Thermo компаниясының басқа үлгілерінің арасында IPG Design Studio (Италия) компаниясында сантехника ғылыми-зерттеу институтының (Ресей) мамандарымен бірлесіп жасалған ерекше аэродинамикалық дизайнымен ерекшеленеді. Құрылғы Ресейдегі ең ірі алюминий және биметалл радиаторларының Royal Thermo зауытында шығарылады.
Аэродинамикалық конструкция және секцияның тік коллекторындағы қосымша қанат (POWERSHIFT технологиясы) радиатордың ПӘК-ін 5%-ға арттыруға мүмкіндік береді. Аспаптың 1 секциясының жылу беруі – 175 Вт.
Royal Thermo алюминий радиаторларының басқа үлгілері сияқты, BILINER ALUM да жоғары температураға төзімді графит пен силикон қосылған табиғи мақтадан жасалған арнайы қиылысатын төсемдерді пайдаланады. Олар ұзақ пайдалану мерзімі барысында икемділігін жоғалтпайды, құрылғыны ағып кетуден қорғайды және 20 барға дейінгі жоғары жұмыс қысымына төтеп береді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 175 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Салмақ | 1.31 кг |
| Жылу беру Δt = 70°C | 175 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Радиатор түрі | Литый |
| Секциялар саны | 10 |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 585 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 90 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |