Алюминий радиатор Royal Thermo Revolution (Корольдік термо революциясы) 500 немесе 350 жеке жылыту жүйелерінде қолдануға жарамды. Ықшам өлшемдерде патенттелген PowerShift технологияларын қолдану және желбезектердің толқынды пішініне байланысты кедергісіз конвекция арқылы мүмкін болатын ең жоғары жылу беруді қамтамасыз етеді.
Тік коллектордағы қосымша қанаттар (PowerShift технологиясы) жылу беру аймағын ұлғайтуға мүмкіндік береді. Осының арқасында әрбір секцияның қуаты 3-5%-ға артты. Бұл шешім кеңістікті тезірек жылытуға ықпал етеді, сонымен қатар Royal Thermo радиаторларын бірдей секция өлшемі мен салмағымен үнемді етеді. PowerShift технологиясы патенттелген (патент №122469, басымдығы 22.03.2012 ж., Федералдық зияткерлік меншік қызметі берген).
Бөлім бойымен қозғалған кезде жылытылатын ауаның кедергісіз өтуі арқылы радиатордың жылу беруін арттыру үшін Royal Thermo инженерлері желбезектердің арнайы пішінін әзірледі. Қабырғалардың толқынды пішіні ауаның "жабысқақ" аймақтарының пайда болуына жол бермейді, оның айналымын жақсартады және жылу беруді арттырады.
Беріктігі жоғары арнайы бітеуіш тік коллектор мен түбінің ескірген дәнекерлеу технологиясын ауыстырады. Штепсельді пайдалану арқылы дәнекерлеуде коррозия болмайды, сондықтан радиатордың бұзылуы болмайды. Сондықтан радиатордың қызмет ету мерзімі ұзарады.
РЕВОЛЮЦИЯНЫҢ қанаттандырудың революциялық жүйесі. Патент №139542
REVOLUTION моделінің арнайы толқын тәрізді қанат пішіні радиатор ішінде қозғалған кезде қыздырылған ауаның кедергісіз өтуіне байланысты жылу беруді 3%-ға арттырады.
Гидрооқшаулардан тиімді қорғаныс
Патенттелген инновациялық жоғары беріктігі бар нанополимерлі мембраналық қақпақ, сонымен қатар дөңгелек қимасы бар тік коллекторларды пайдалану ROYAL THERMO алюминий радиаторларының жиі су балғасына ұшырайтын жүйелерде сенімді жұмыс істеуіне кепілдік береді.
Жоғары қуат, POWERSHIFT технологиясы. Патент №122469
Секцияның тік коллекторындағы қосымша қанаттар радиатордың жылу беруін 5%-ға арттырады.
Қолдан жасаудан сенімді қорғаныс
Әрбір радиатордағы фирмалық алюминий белгісі және әрбір секцияның зауыттық таңбасы ROYAL THERMO радиаторларын жалғандықтардан сенімді қорғайды.
TECNOFIRMA® аса төзімді 7 сатылы NANO сырлау.
AkzoNobel (Нидерланды) және FreiLacke (Германия) экологиялық таза нано бояуларын жеті кезеңмен қолдану механикалық зақымға төзімділікке кепілдік береді және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде радиатор жабынының беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 128 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Салмақ | 1.01 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 420 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 128 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 350 мм |
| Радиатор түрі | Литый |
| Секциялар саны | 10 |