Royal Thermo Indigo алюминий радиаторы (Royal Thermo Indigo) - қуат бойынша абсолютті чемпион!
Indigo-ның есте қаларлық дизайны, желінің жетілдірілуі және радиатордың тиімді конвекциясы Royal Thermo-ның сәттілік тарихын жалғастырады.
Модельде патенттелген Power Shift технологиясы қолданылған*. Тік коллектордағы қосымша қанаттар жылу беру аймағын ұлғайтуға мүмкіндік береді. Осының арқасында әрбір секцияның қуаты 3-5%-ға артты.
Секцияның жоғарғы жағындағы қосымша қанаттың арқасында кері бағытталған ауа ағыны пайда болады. Кері конвекция терезеден келетін суық ауаны тиімді сөндіруге, бөлмедегі ауаның таралуын жақсартуға және әр түрлі биіктіктегі қабаттардағы ауа температурасының амплитудасын (дифференциалын) "теңестіруге" көмектеседі.
Құрылым
INDIGO моделінің кері конвекциясы
INDIGO радиаторының үстіңгі бөлігінің бірегей дизайны терезелердегі суықты тиімді түрде кесу үшін кері бағытталған ыстық ауа ағынын қалыптастырады.
Жоғары қуат, POWERSHIFT технологиясы. Патент №122469
Секцияның тік коллекторындағы қосымша қанаттар радиатордың жылу беруін 5%-ға арттырады.
Қолдан жасаудан сенімді қорғаныс
Әрбір радиатордағы фирмалық алюминий белгісі және әрбір секцияның зауыттық таңбасы ROYAL THERMO радиаторларын жалғандықтардан сенімді қорғайды.
TECNOFIRMA® аса төзімді 7 сатылы NANO сырлау
AkzoNobel (Нидерланды) және FreiLacke (Германия) экологиялық таза нано бояуларын жеті кезеңмен қолдану механикалық зақымға төзімділікке кепілдік береді және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде радиатор жабынының беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 192 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 585 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 192 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Радиатор түрі | Литый |
| Секциялар саны | 10 |