INDIGO моделінің кері конвекциясы
INDIGO радиаторының үстіңгі бөлігінің бірегей дизайны терезелердегі суықты тиімді түрде кесу үшін кері бағытталған ыстық ауа ағынын қалыптастырады
ABSOLUTBIMETALL жаңа буынының толық болат коллекторы
Тек толық болат коллекторларды пайдалану су балғасына ұшырайтын жүйелерде және химиялық агрессивті салқындатқыштармен (соның ішінде антифриздермен) сенімді жұмыс істеуге кепілдік береді.
TECNOFIRMA аса төзімді 7 сатылы NANO сырлау
AkzoNobel (Нидерланды) және FreiLacke (Германия) экологиялық таза нанобояуларын жеті кезеңде жағу механикалық зақымдануларға төзімділікке кепілдік береді және ылғалдылығы жоғары үй-жайларда радиатор жабынының беріктігін қамтамасыз етеді
Қолдан жасаудан сенімді қорғаныс
Әрбір радиатордағы фирмалық алюминий белгісі және әрбір секцияның зауыттық таңбасы ROYAL THERMO радиаторларын қолдан жасаудан сенімді қорғайды
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | Royal Thermo |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Тепловая мощность | 185 Вт |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Салмақ | 1.93 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 585 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 100 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 185 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |