SHTALL-A150 тазалау машинасы диаметрі 50-ден 150 мм-ге дейінгі ағынды суларды және су төгетін құбырларды тазалауға арналған әмбебап болып табылады. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық (ТКШ), зауыттарда, кәсіпорындарда және ТСН-де қызмет көрсететін сервистік және сервистік компаниялар үшін өте қолайлы.
Қуатты 750 Вт индукциялық қозғалтқыш диаметрі 50-ден 150 мм-ге дейінгі кәріз құбырларында ұзындығы 70 метрге дейінгі катушкаларды айналдыруға қабілетті агрессивті моментті қамтамасыз етеді. Бұл машинада спиральдардың бір-бірімен қосылуына кепілдік беретін сенімді T-тәрізді құлып қолданылады.
Машина 220 В желісінде жұмыс істейді, қуаты 750 Вт қозғалтқышпен жабдықталған.
Құлыптың патенттелген пішіні әртүрлі өндірушілердің спиральдары мен саптамаларын пайдалануға мүмкіндік береді: Rothenberger, Rems, RIDGID және т.б.
Корпустың төменгі жағындағы штативке арналған арнайы орнату ұясы жұмыс кезінде ыңғайлылықты қамтамасыз ете отырып, машинаны ыңғайлы биіктікте орналастыруға мүмкіндік береді. Резеңке тұтқа, саптамаларға арналған кең "қалта", ауыстырып-қосқышқа арналған қорғаныс корпусы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Құбырларды тазартатын машина түрі | Секциялық, өзекті |
| Қозғалтқыш түрі | Электр |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Салмақ | 107 кг |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 630 мм |
| Ұзындығы | 710 мм |
| Биіктігі | 680 мм |