WILO PH айналым сорғысы құрғақ ротормен, фланецті қосылыммен кеңейту цистернасымен жабдықталған ыстық сумен жылыту жүйесіне арналған.
Түрі: Тұрмыстық циркуляциялық сорғы.
Қолдану: Тұрмыстық ыстық сумен жылыту жүйелері, ауаны баптау жүйелері. Жеке үйлер мен коттедждер үшін арнайы әзірленген.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
мотордың кіріктірілген жылу қорғанысы;
екі полюсті электр қозғалтқышы;
ұзақ мерзімді жұмысқа арналған.
Техникалық сипаттамалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 5 кг |
| Максималды қысым | 3.5 м |
| Ротор түрі | Құрғақ |
| Сорғыны орнату | Көлденең |
| Өткізу қабілеті | 2.1 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Өндіруші | Wilo |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 302 мм |
| Ұзындығы | 334 мм |
| Биіктігі | 190 мм |
| Жалғағыштың диаметрі | 3 дюйм |