Navien Deluxe one бұл орташа ауданы бар үйді жылытуға арналған бір тізбекті газ қазандығы. Бұл модель кіріктірілген үш жақты клапанмен жабдықталған, бұл ыстық сумен жабдықтау жүйесін қамтамасыз ету үшін жанама жылыту қазандығын қосуды мүлдем қарапайым және ыңғайлы етеді. Қазандықтың жұмысы сенсорлық басқару панелінің көмегімен басқарылады.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
Корейлік Navien компаниясы ұсынған DELUXE ONE қабырғаға орнатылатын газбен жұмыс істейтін жылыту қазандықтарының ассортименті пайдаланудың қарапайымдылығымен және қолданудың кең ауқымымен сипатталады. Бұл агрегаттар отын ретінде табиғи газды да, сұйытылған газды да пайдалана алады. Ықшам өлшемдері мен керемет тыныш жұмысы бұл қазандықтарды тұрғын үйлерде пайдалануды ыңғайлы етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 24 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 27 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 150 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 665 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Мұржаның диаметрі | 80 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |