Інжіл (Коспел) WW-80 – бұл ыстық техникалық суды дайындауға арналған жанама жылыту қазандығы. Жабдық жылыту жүйесінің бір бөлігі ретінде жұмыс істеуге арналған және оны жылыту маусымында пайдалану мүмкіндігі үшін су жылытқышы қосымша 1,4 немесе 2 кВТ электр жылыту элементімен жабдықталуы мүмкін.
WW Termo Hit сериялы Інжіл жанама жылыту қазандықтарының ерекше артықшылықтары:
Компания KOSPEL қолданысқа енгізді бірінші Польшада автоматты жүйесін ұнтақты эмальданған ыдыстар. Толық автоматтандырылған өндірістік үдеріс адами фактордың туындау мүмкіндігін барынша шектейді. Контейнердің барлық беті оңтайлы таңдалған қалыңдықтағы эмаль қабатымен біркелкі жабылады. Бұл технология, дәстүрлі, дымқылдан айырмашылығы, қолданылатын жабынның сапасын айтарлықтай жақсартады және жылу алмастырғыштың беріктігін қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 10 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 84 л |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Көлденең |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 36 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 920 мм |
| Ені | 490 мм |
| Тереңдігі | 490 мм |