Kospel SWK - бұл талғампаз ақ дизайнда ұсынылған жанама жылыту қазандығының үлгісі. Бұл су жылытқыштың корпусының конструкциясы еденді орнатуды білдіреді, бұл оның үлкен артықшылығы болып табылады, егер сіз осы қондырғы орнатылатын бөлмедегі қабырғалардың әрлеуін бұзғыңыз келмесе.
Kospel SWK қазандығының ерекше артықшылықтары:
Эмальдау технологиясы
Фирма Kospel іске қосты бірінші Польшада автоматты жүйесін ұнтақты эмальирования. Ыдыстар жоғары сапалы болаттан жасалған және оңтайлы таңдалған қалыңдықтағы эмаль қабатымен біркелкі жабылған бүкіл беті бойынша қорғалған.
Жылу оқшаулаудың жоғары деңгейі
PUR көбігінен жасалған қалыңдығы 65 мм оқшаулауды қолдану энергия тиімділігінің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді.
Бәсекесіз сапа
Негізгі процестерді автоматтандыру - эмальдау, дәнекерлеу және барлық бөлшектерді өндіру (соның ішінде саптамалар, катушкалар, резервуарлардың су қаптамалары) - ең жоғары дәлдік пен шеберліктің сақталуына кепілдік береді. Әрбір құрылғы тұтынушыға жөнелтілгенге дейін мұқият бақылаудан өтеді.
Техникалық сипаттамалар:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 25 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 97 л |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 57 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 906 мм |
| Ені | 595 мм |
| Тереңдігі | 595 мм |