Kospel SP-180 жанама жылыту қазандығын білдіреді. Бұл модель әмбебап монтаждау типіне ие – корпус пен жылу алмастырғыштың арнайы конструкциясы бұл қондырғыны кез келген қалыпта (тік немесе көлденең) орнатуға мүмкіндік береді. қабырғада да, еденде де, бұл оны орнатуды айтарлықтай жеңілдетеді.
Үлкен қуат және өнімділік
"Резервуардағы резервуар" су күртешесінің дизайны максималды қыздыру бетін алуға мүмкіндік береді. SP-180 жылу алмастырғышының қуаты мен өнімділігі катушкасы бар дәстүрлі 200л жылу алмастырғыштан 30%-дан астамға артық. Жылдам қыздыруды және ыстық суды ыңғайлырақ пайдалануды қамтамасыз етеді.
Кез келген қалыпта монтаждау
Жылу алмастырғыштың арнайы конструкциясы және оған бекітілген бекіту кронштейндері жылу алмастырғышты тік күйде (еденге немесе топсалы), сондай-ақ көлденең күйде орнатуға мүмкіндік береді. Назар аударыңыз! Жылу алмастырғыш SP-180.А тігінен орнатылуы мүмкін (тұрып немесе ілулі).
Гофрленген көйлек технологиясы
Ыдыстың қабырғаларын гофрлеу жылу алмасу алаңын және резервуардағы номиналды рұқсат етілген қысымды арттырады, бұл жылу алмастырғышты жабық типтегі жүйелерде орнатуға мүмкіндік береді (су қаптамасындағы номиналды қысым 0,3 мПа болғанда).
Энергетикалық тиімділік сыныбы - А
Жылу алмастырғыш SP-180.Ал энергияны үнемдеудің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етеді. Оқшаулау жылу шығынын тіпті 50%-ға дейін азайтады! Нарықтағы ұқсас С класындағы жылу алмастырғыштармен салыстырғанда энергияны үнемдеу жылына 380 кВТ-қа жетеді.
Эмальдау технологиясы
Фирма Kospel іске қосты бірінші Польшада автоматты жүйесін ұнтақты эмальирования. Ыдыстар жоғары сапалы болаттан жасалған және оңтайлы таңдалған қалыңдықтағы эмаль қабатымен біркелкі жабылған бүкіл беті бойынша қорғалған.
Бәсекесіз сапа
Негізгі процестерді автоматтандыру - эмальдау, дәнекерлеу және барлық бөлшектерді өндіру (соның ішінде саптамалар, катушкалар, резервуарлардың су қаптамалары) - ең жоғары дәлдік пен шеберліктің сақталуына кепілдік береді. Әрбір құрылғы тұтынушыға жөнелтілгенге дейін мұқият бақылаудан өтеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Kospel |
| Өндіруші ел | Польша |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| Су ыдысының көлемі | 200 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 80 град. |
| Жұмыс қысымы | 6 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Салмақ | 60 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1620 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |