Су жылытқыштар Elbi BSV жанама жылыту тұрмыстық және өнеркәсіптік ыстық сумен жабдықтау жүйелерінде қолданылады. Дәстүрлі қазандықтарға, қабырғаға және еденге, орталық және күн жылыту жүйелеріне қосылады. Бір бекітілген жылу алмастырғышпен. Полиуретанды жылу оқшаулау. Олардың бір бекітілген жылу алмастырғышы бар. Ыстық сумен жабдықтау техникалық сипаттамаларда көрсетілген қысым мен температура шегінде болуы керек.
Конструкцияда эмальдануды қолдану пайдалану кезінде коррозияға төзімділікті қамтамасыз ете отырып, санитарлық ыстық суды сақтауға арналған ыдыстардың жарамдылығына кепілдік береді. Қатты полиуретанды жылу оқшаулағышы фреонсыз жасалған. Сыртқы жабыны сұр полистиролдан немесе полиуретанды торлы көбіктен жасалған, сыртқы жабыны ақ синтетикадан жасалған (фланецті су жылытқыштар 800 және 1000 л).
Ерекшеліктері:
• Сыйымдылығы 150-1000 л
• ЫСЖ стандартты және ұлғайтылған өнімділігінің модельдері
• Қолданудың кең ауқымы
• Шыны эмальмен қапталған қазандықтың болат ыдысы
• Коррозиядан қорғау үшін бөлшектелетін магний аноды
• Тэнді орнату мүмкіндігі
• Тиімді термооқшаулау
|
Сипаттамалары |
BSV-150 | BSV-200 | BSV-300 | BSV-400 | BSV-500 | BSV-800 | BSV-1000 |
|
Көлемі, л |
150 | 200 | 300 | 400 | 500 | 800 | 1000 |
|
Қуаты ДТ=45°С, кВТ |
18,8 | 25 | 33 | 36 | 43 | 59,5 | 68,5 |
|
Серпентиннің ауданы, м2 |
0,60 | 0,70 | 1,05 | 1,20 | 1,45 | 2,0 | 2,40 |
|
Катушканың көлемі, л |
4 | 5 | 7 | 8 | 9 | 13 | 15 |
|
Қыздыру уақыты 80/70°С.ДТ=45°С, мин |
20 | 18 | 18 | 24 | 24 | 28 | 27 |
|
ЫСЖ 80/70°С температурада. ДТ=45°С, л/сағ |
536 | 715 | 945 | 1030 | 1230 | 1700 | 1960 |
|
24 сағ үшін жылу шығыны, кВТ |
1,752 | 1,992 | 2,208 | 2,856 | 3,192 | 3,958 | 4,449 |
|
Max. резервуардағы қысым, bar |
10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 |
|
Max. катушкадағы қысым, bar |
12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 | 12 |
|
Max. резервуардағы температура, °С |
95 | 95 | 95 | 95 | 95 | 95 | 95 |
|
Max. катушкадағы температура, °С |
110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 | 110 |
|
Резервуарды қосу |
1" | 1" | 1" | 1" | 1" | 1.1/4" | 1.1/4" |
|
Орамды қосу |
1" | 1" | 1" | 1" | 1" | 1.1/4" | 1.1/4" |
|
Қайта өңдеуді қосу |
3/4" | 3/4" | 3/4" | 3/4" | 3/4" | 1" | 1" |
|
Тенге арналған тесік |
2" | 2" | 2" | 2" | 2" | 2" | 2" |
|
Анод |
1.1/4"х350 | 1.1/4"х350 | 1.1/4"х550 | 1.1/4"х550 | 1.1/4"х700 | 1.1/4"х700 | 1.1/4"х700 |
|
Биіктігі, мм |
950 | 1170 | 1395 | 1445 | 1695 | 1795 | 2045 |
|
Диаметрі, мм |
600 | 600 | 650 | 750 | 750 | 900 | 900 |
|
Салмағы, кг |
57 | 67 | 90 | 105 | 120 | 142 | 213 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Elbi |
| Өндіруші ел | Италия |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 50 кВт |
| Суды қыздыру уақыты 50°С дейін | 28 мин |
| Су ыдысының көлемі | 800 л |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 95 град. |
| Жұмыс қысымы | 10 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 142 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 1795 мм |
| Ені | 900 мм |
| Тереңдігі | 900 мм |