Арнайы жылыту және ауа баптау жүйелері үшін арнайы әзірленген.
Құбыр желісін жалғаудың ДУ: 40 мм
Өнімділік: 1-ден 12 текше метрге дейін.м/сағ, басы: 11,2 м дейін. су бағанының.
Максималды жұмыс қысымы: 10 бар.
Айдалатын сұйықтық: таза, қатты қоспаларсыз және минералды майларсыз, тұтқыр емес, химиялық бейтарап, сипаттамалары бойынша суға ұқсас (макс. гликоль мөлшері – 30%). Температура: -10-дан +110°С-қа дейін.
Гидравликалық корпус - шойын, жұмыс дөңгелегі – технополимер, ротор – тот баспайтын болат, тығыздағыш – EPDM.
Қозғалтқыш мойынтіректері айдалатын сұйықтықпен майланады. Бір фазалы модельдердің қозғалтқыштары шамадан тыс жүктемеден қосымша қорғанысты қажет етпейді, қозғалтқыштың үш айналу жылдамдығына ие. Үш фазалы модельдердің қозғалтқыштары үшін шамадан тыс жүктемеден сыртқы қорғанысты қамтамасыз ету қажет. Үш фазалы қозғалтқыштардың екі айналу жылдамдығы бар. Қосарланған үлгілерде кірістірілген тексеру клапаны бар.
Қозғалтқыштың үш айналу жылдамдығы. Қосарланған үлгілерде кірістірілген тексеру клапаны бар.
Қолданылу саласы
Сипаттамалары
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DAB |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды қысым | 11.3 м |
| Өткізу қабілеті | 7.2 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 7.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 229 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 167 мм |