Электр қазандығының моделі Навиен (Навиен) EQB - 15HW қабырғаға орнатылатын және ықшам өлшемде жасалған. Жабдық үй-жайда сапалы және қауіпсіз жылыту жүйесін құруға арналған. Агрегат жылыту суының деңгейін реттейтін датчикпен жабдықталған, сондықтан сұйықтық күтпеген жерден ағып кетсе немесе дұрыс жұмыс істемесе, құрылғы автоматты түрде өшеді.
Ерекшеліктері мен артықшылықтары:
Негізгі параметрлер
| Номиналды қуат | 15 кВТ |
| Тұтынылатын қуат | 15,1 кВТ |
| Желінің кернеуі | 380 В; 50 Гц |
| Үй-жайдың жылытылатын алаңы | 150 м2 |
| Рұқсат етілген қысым | 3 бар |
| Келте құбырларды қосу диаметрі | 3/4" |
| Орнату тәсілі | қабырғалық |
| Мембраналық бак | Иә |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қауіпсіздік тобы | Иә |
| Реттелетін температура диапазоны | 30-80°С |
| Жылу тасымалдағыш | су |
| Салмақ | 23,5 келі |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 695х400х245 мм |
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 15 кВт |
| Отын түрі | Электр қуаты |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 99.6 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 23.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 8.6 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 380 ~ 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 695 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |