Бір контурлы электр қазандығы Navien EQB-08HW ауданы 80 шаршы метрге дейінгі тұрғын және өндірістік үй-жайларды жылытуға арналған. м. Navien EQB-08HW лезде жылыту қазандықтары қабырғаға орнатылады және ықшам өлшемдерде жасалады.
Айырықша ерекшеліктері
Негізгі параметрлер
| Номиналды қуат | 8 кВТ |
| Тұтынылатын қуат | 8,1 кВТ |
| Желінің кернеуі | 220/380 В; 50 Гц |
| Үй-жайдың жылытылатын алаңы | 80 м2 |
| Рұқсат етілген қысым | 3 бар |
| Келте құбырларды қосу диаметрі | 3/4" |
| Орнату тәсілі | қабырғалық |
| Мембраналық бак | Иә |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қауіпсіздік тобы | Иә |
| Реттелетін температура диапазоны | 30-80°С |
| Жылу тасымалдағыш | су |
| Салмақ | 19 келі |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 695х400х245 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 8 кВт |
| Отын түрі | Электр қуаты |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 99.6 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 19 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 8.6 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В, 380 ~ 400 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 695 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 245 мм |