"ILDI" ЭҮПМ электр қазандығы — жеткілікті қарапайым құрылғы. Оның қазандығының негізгі элементтері мыналар болып табылады: электр жылытқыштары (жылытқыштары) бар резервуардан тұратын жылу алмастырғыш, сонымен қатар басқару және реттеу блогы. Электр қазандықтарының басты артықшылығы - электр қазандығының жұмысын автоматтандыру мүмкіндігі және бөлмедегі белгіленген температураны ұстап тұрудың қарапайымдылығы.
Айырықша ерекшеліктері:
Судан басқа жылу тасымалдағыш ретінде қатпайтын жылу тасымалдағышты пайдалануға болады.
Электр жылыту қазандығының қызмет ету мерзімі кемінде 10 жылды құрайды.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| номиналды қуат | 48 кВт |
| Отын түрі | Электр қуаты |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 52 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 8.6 л/мин |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 765 мм |
| Ені | 765 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |