Rinnai RWK 14 WTU – бұл заманауи эргономикалық дизайнда жасалған жеңіл (16 кг) ықшам (535x340x247,5 мм) газды су жылытқышы. Жабдықты қабырғалардың кез келген түріне орнату оңай. Сұйытылған газды пайдаланғанда қуаты 29,4 кВТ және табиғи газды пайдаланғанда 29,5 кВТ құрайды.
Заманауи технологиялар температураны 37°С-тан 70°С-қа дейінгі диапазонда орнатуға мүмкіндік береді, оны жүйе автоматты түрде қамтамасыз етеді.
- су жылытқыштың түрі: ағынды
- қыздыру тәсілі: газды
- суды жылытудың максималды температурасы: 70 °С
- номиналды қуаты: 29 кВТ
- орнату: тік.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Rinnai |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Су жылытқыштың түрі | Баған |
| Су жылытқыш түрі | Ағын |
| номиналды қуат | 29.4 кВт |
| Өнімділік | 8 литр/мин |
| Суды максималды қыздыру температурасы | 70 град. |
| Жұмыс қысымы | 0.2 бар |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Орналасқан жері | Тік |
| Көз сүрмесі | Төменгі |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Салмақ | 16 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Газдық сужылытқыштардың қосымша сипаттамалары | |
| Газ отынының түрлері | Табиғи |
| Газдың жұмыс қысымы | 20 мбар |
| Пештің түрі | Жабық |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Қосымша сипаттамалары және жинақтау | |
| Су жылытқышты басқару | Электрондық |
| Температураны реттеу | Тегіс |
| Оттықты жағу | Электрондық |
| Судың минималды қысымы | 0.2 бар |
| Судың максималды қысымы | 7 бар |
| Термометр | Иә |
| Жедел қыздыру | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Иондану сенсоры | Иә |
| Қызып кету сенсоры | Иә |
| Ағын сенсоры | Иә |
| Қыздыру температурасын шектеу | Иә |
| Қауіпсіз ағызу клапаны | Иә |
| Сумен жабдықтау әдісі | Қысымды |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 535 мм |
| Ені | 340 мм |
| Тереңдігі | 248 мм |
| Мұржаның диаметрі | 100 мм |
| Газды қосу | 1/2" |