Volcano VR4 – бұл әмбебап техникалық сипаттамалары бар су ауа жылытқыштары, егер қондырғы орташа өлшемді үй-жайларда пайдаланылса, жоғары қуат пен тиімділікті біріктіреді. Жабдықтың көрсетілген түрі жеткілікті жоғары өнімділікке ие, бұл оны көлік жуу орындарында, қоймаларда және өндірістік үй-жайларда пайдалану үшін өте танымал етеді.
|
Volcano VR4 |
|||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Салқындатқыштың кіріс/шығыс температурасының параметрлері [°C] | |||||||||||||||||
| 90/70 [°C] | 70/50 [°C] | 45/35 [°C] | 35/25 [°C] | ||||||||||||||
| Tp1 [°C] | Qp [m3/сағ] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] |
| 0 | 5300 | 88.6 | 43.3 | 3.7 | 143.8 | 61.6 | 32.1 | 2.7 | 102.9 | 41 | 21.4 | 3.6 | 153 | 30.3 | 15.8 | 2.6 | 112.6 |
| 3950 | 69.4 | 47.5 | 3.0 | 105.1 | 50.5 | 35.2 | 2.2 | 72.4 | 33.6 | 23.5 | 2.9 | 128 | 24.8 | 17.4 | 2.1 | 79 | |
| 2850 | 57.7 | 52.2 | 2.4 | 76.4 | 40.1 | 38.9 | 1.8 | 48.3 | 26.6 | 25.8 | 2.3 | 85.8 | 19.7 | 19.1 | 1.7 | 52.9 | |
| 5 | 5300 | 77.3 | 46.1 | 3.4 | 114.6 | 56 | 34.7 | 2.5 | 87.1 | 35.6 | 23.9 | 3.1 | 118 | 24.9 | 18.2 | 2.2 | 79.5 |
| 3950 | 63.2 | 50 | 2.8 | 91.5 | 45.9 | 37.7 | 2.0 | 61.3 | 29.1 | 25.7 | 2.5 | 100 | 20.4 | 19.5 | 1.8 | 56.1 | |
| 2850 | 50.1 | 54.5 | 2.2 | 67.4 | 36.5 | 41 | 1.6 | 40.9 | 23.1 | 27.8 | 2.0 | 66.7 | 16.2 | 21 | 1.4 | 3.5 | |
| 10 | 5300 | 71.7 | 48.7 | 3.2 | 106.8 | 50.5 | 37.3 | 2.2 | 72.6 | 30.2 | 26.3 | 2.6 | 97.1 | 19.6 | 20.5 | 1.7 | 51.7 |
| 3950 | 58.6 | 52.5 | 2.6 | 88.8 | 41.4 | 40 | 1.8 | 51.1 | 24.7 | 27.9 | 2.1 | 65.2 | 16 | 1.4 | 1.4 | 36.5 | |
| 2850 | 46.4 | 56.5 | 2.1 | 59 | 32.9 | 43 | 1.4 | 34.1 | 19.6 | 29.7 | 1.7 | 50.3 | 12.7 | 22.8 | 1.1 | 24.4 | |
| 15 | 5300 | 66.2 | 51.3 | 2.9 | 99.9 | 45 | 39.7 | 2.0 | 59.3 | 24.8 | 28.6 | 2.2 | 75.9 | 14 | 22.7 | 1.2 | 29.1 |
| 3950 | 54.1 | 54.8 | 2.4 | 77.1 | 36.9 | 42.2 | 1.6 | 41.8 | 20.4 | 30 | 1.8 | 53.4 | 11.5 | 23.5 | 1.0 | 20.6 | |
| 2850 | 42.8 | 58.7 | 1.9 | 51.2 | 29.3 | 44.9 | 1.3 | 27.9 | 16.2 | 31.5 | 1.5 | 35.6 | 9.4 | 24.4 | 0.8 | 13.7 | |
| 20 | 5300 | 60.6 | 53.8 | 2.7 | 84.5 | 39.6 | 42.1 | 1.7 | 47.3 | 19.5 | 30.9 | 1.7 | 49.7 | 9.4 | 24.7 | 0.7 | 11.7 |
| 3950 | 49.6 | 57.1 | 2.2 | 66.2 | 32.5 | 44.3 | 1.4 | 33.3 | 16 | 32 | 1.4 | 35 | 7.7 | 25.1 | 0.6 | 8.4 | |
| 2850 | 39.3 | 60.7 | 1.7 | 43.9 | 25.8 | 46.7 | 1.1 | 22.3 | 12.7 | 33.2 | 1.1 | 23.4 | 6.4 | 25.6 | 0.5 | 5.5 | |
| Өндіруші | Volcano |
| Жылыту | Сулы |
| Жылу тасымалдағыштың максималды t | 130 °C |
| Қуаты, су 90С* | 10/90 кВТ |
| Ауаны 15С температурада жылыту* | 58.7 0C |
| Ағынның ұзындығы | 23 м |
| Үрлеу арқылы | 2850/3950/5300 м3 |
| Шу деңгейі | 41 дбА |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Макс. жұм. қысым | 16 атм |
| Жылытқыш қатарларының саны | 4 дана |
| Жалғастырушы келте құбырлардың диаметрі | 3/4 " |
| IP қорғау класы | IP 54 |
| Жылу алмастырғыштың ішкі көлемі | 4.13 дм3 |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 0.45 кВТ |
| Электр қозғалтқышының номиналды тогы | 1.95 А |
| Монтаждау консолі | жиынтықта |
| Басқару пульті | опция |
| Өндіруші ел | Польша |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 355 мм |
| Қаптаманың габариттері | 820х790х400 мм |
| Салмақ | 27 келі |
|
Вулкан VR4 жұмыс режимдері |
||||
|---|---|---|---|---|
| Желдеткіштің жұмыс жылдамдығы | I | II | III | |
| Ауа шығыны | м3/сағ | 2850 | 3950 | 5300 |
| Вулканның шу деңгейі (айнымалы ток қозғалтқышы)* | дБ(А) | 41 | 51 | 56 |
| Вулканның шу деңгейі (EC қозғалтқышы)* | дБ(А) | 39 | 49 | 54 |
| Қуат айнымалы ток қозғалтқышы | Сейсенбі | 245 | 320 | 410 |
| Қозғалтқыштың қуаты EC** | Сейсенбі | 218 | 285 | 370 |
| Көлденең ағынның ұзындығы | м | 15 | 20 | 23 |
| Тік ағынның ұзындығы | м | 7 | 9 | 12 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Польша |
| Өндіруші | VTS |
| Өнімділік | 5700 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 30 кВт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 130 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шу деңгейі | 56 дБ |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Салмақ | 27 кг |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 700 мм |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Биіктігі | 355 мм |