Желдеткіш жылытқыштың ішінде Volcano VR Mini 3 AC (Волкано Мини) қуаты 27 кВТ-қа дейінгі екі қатарлы жылу алмастырғыш және қуаты 115 Вт 3 жылдамдықты айнымалы ток қозғалтқышы бар желдеткіш орнатылған.
Бұл брендтің инновациялық өнімі, онда компанияның инженерлік ұжымы ықшам жалпы өлшемдері бар шағын өлшемдерде ауаны жылытуға арналған тиімді жабдықты сәтті құрастырды.
Euroheat Volcano жылыту қондырғылары - ықшам және сонымен бірге қуатты, эргономикалық жылытқыштар, жылытқыштар өнеркәсіптік қосымшалардың өте кең салаларында қолдануды тапты:
Кәдімгі жылытуды желдеткіш жылытқыштармен ауыстыру ғимараттарды пайдалану және жылыту шығындарын 30% төмендетуге мүмкіндік береді.
Калорифердің қуаты Volcanno mini 3 AC (Шағын жанартау) кіретін судың температурасына, үй ішіндегі температураға және желдеткіш жылытқыштың жылдамдығына байланысты өзгереді. Деректер төмендегі кестеде көрсетілген. Есептеулер үшін 19,4 кВТ номиналды қуатты келесі жағдайларда пайдалануды ұсынамыз: салқындатқыш 90 гр.С , үй-жайда 20 гр.С, қозғалтқыштың максималды айналымдары. Басқа жағдайларда қуат төмендегі кестеде көрсетілген.
| Volcano VR mini 3 AC | |||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Салқындатқыштың кіріс/шығыс температурасының параметрлері [°C] | |||||||||||||||||
| 90/70 [°C] | 70/50 [°C] | 45/35 [°C] | 35/25 [°C] | ||||||||||||||
| Tp1 [°C] | Qp [m3/сағ] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] | Pg [кВТ] | Tp2 [°C] | Qw [m3/сағ] | Δp [кПА] |
| 0 | 2000 | 26.7 | 37 | 1.2 | 23.8 | 19.5 | 27 | 0.9 | 14.5 | 13.3 | 18.5 | 1.3 | 32.5 | 11.5 | 16 | 1.1 | 25.8 |
| 1550 | 22.6 | 40.3 | 1.0 | 17.7 | 16.5 | 29.5 | 0.7 | 10.8 | 11.3 | 20.1 | 1.1 | 24.1 | 9.7 | 17.4 | 0.9 | 19.1 | |
| 1000 | 16.7 | 46.2 | 0.7 | 10.4 | 12.3 | 33.8 | 0.5 | 6.4 | 8.3 | 23 | 0.8 | 14.2 | 7.2 | 19.9 | 0.7 | 11.2 | |
| 5 | 2000 | 24.9 | 40 | 1.1 | 20.9 | 17.7 | 29.9 | 0.8 | 12.3 | 11.5 | 21.2 | 1.1 | 25.2 | 9.8 | 18.7 | 0.9 | 19.1 |
| 1550 | 21 | 43.1 | 0.9 | 15.6 | 14.9 | 32.2 | 0.7 | 9.1 | 9.7 | 22.7 | 0.9 | 18.7 | 8.2 | 20 | 0.8 | 14.2 | |
| 1000 | 15.5 | 48.7 | 0.7 | 9.1 | 11.1 | 36.2 | 0.5 | 5.4 | 7.2 | 25.2 | 0.7 | 11 | 6.1 | 22.1 | 0.6 | 8.3 | |
| 10 | 2000 | 23 | 43 | 1.0 | 18.3 | 15.9 | 32.7 | 0.7 | 10.1 | 9.8 | 24 | 0.9 | 18.8 | 8.0 | 21.4 | 0.8 | 13.4 |
| 1550 | 19.5 | 45.9 | 0.9 | 13.6 | 13.4 | 34.8 | 0.6 | 7.5 | 8.2 | 25.2 | 0.8 | 14 | 6.7 | 22.4 | 0.6 | 10 | |
| 1000 | 14.3 | 51.1 | 0.6 | 8.0 | 9.9 | 38.5 | 0.4 | 4.4 | 6.1 | 27.4 | 0.6 | 8.2 | 5.0 | 24.2 | 0.5 | 5.8 | |
| 15 | 2000 | 21.3 | 45.9 | 0.9 | 15.9 | 14.1 | 35.5 | 0.6 | 8.2 | 8.0 | 26.6 | 0.8 | 13.2 | 6.2 | 24 | 0.6 | 8.6 |
| 1550 | 17.9 | 48.6 | 0.8 | 11.8 | 11.9 | 37.4 | 0.5 | 6.1 | 6.8 | 27.7 | 0.7 | 9.8 | 5.2 | 24.8 | 0.5 | 6.4 | |
| 1000 | 13.2 | 53.5 | 0.6 | 6.9 | 8.8 | 40.6 | 0.4 | 3.6 | 5.0 | 29.5 | 0.5 | 5.7 | 3.9 | 26.2 | 0.4 | 3.7 | |
| 20 | 2000 | 19.4 | 48.7 | 0.9 | 13.6 | 12.3 | 38.2 | 0.5 | 6.4 | 6.2 | 29.2 | 0.6 | 8.5 | 4.4 | 26.5 | 0.4 | 4.7 |
| 1550 | 16.4 | 51.2 | 0.7 | 10 | 10.4 | 39.8 | 0.5 | 4.8 | 5.3 | 30 | 0.5 | 6.3 | 3.7 | 27 | 0.4 | 3.5 | |
| 1000 | 12.1 | 55.7 | 0.5 | 5.9 | 7.7 | 42.7 | 0.3 | 2.8 | 3.9 | 31.4 | 0.4 | 3.7 | 2.7 | 27.9 | 0.3 | 2.0 | |
Желдеткіш жылдамдығын реттеуге арналған ең аз жинақ: Volcano DX қабырға контроллері. Оның үш жылдамдығы және кіріктірілген термостаты бар, оған 4-ке дейін вулкан мини желдеткіш жылытқыштарын қосуға болады. Көлік жуу орындары үшін ARW 0.6 реттегішін және VR термостатын орнатуды ұсынамыз.
Егер біреуден көп екі немесе одан да көп агрегаттарды қосу қажет болса, онда әрбір автоматиканың ерекшеліктерін ескеру қажет. Мысалы: VR термостаты тек 1 желдеткіш жылытқышты басқара алады, ал EH 20.3 бағдарламаланатын термостат Volcano VR mini 3 айнымалы токтың 3 ауа жылыту қондырғысының жұмысын бірден басқара алады.
| Өндіруші | Volcano |
| Жылыту | Сулы |
| Жылу тасымалдағыштың максималды t | 130 °C |
| Қуаты, су 90С* | 4/27 кВТ |
| Ауаны 15С температурада жылыту* | 53.5 0C |
| Ағынның ұзындығы | 14 м |
| Үрлеу арқылы | 1550/1000/2000 м3 |
| Шу деңгейі | 29 дбА |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Макс. жұм. қысым | 16 атм |
| Жылытқыш қатарларының саны | 3 дана |
| Жалғастырушы келте құбырлардың диаметрі | 3/4 " |
| IP қорғау класы | IP 54 |
| Жылу алмастырғыштың ішкі көлемі | 1.48 дм3 |
| Электр қозғалтқышының қуаты | 0.115 кВТ |
| Электр қозғалтқышының номиналды тогы | 0.53 А |
| Басқару пульті | опция |
| Өндіруші ел | Польша |
| Монтаждау консолі | жиынтықта |
| Ұзындығы | 530 мм |
| Ені | 530 мм |
| Биіктігі | 310 мм |
| Қаптаманың габариттері | 650х590х390 мм |
| Салмақ | 14 келі |
|
Volcano VR mini 3 AC жұмыс режимдері |
||||
|---|---|---|---|---|
| Желдеткіштің жұмыс жылдамдығы | I | II | III | |
| Ауа шығыны | м3/сағ | 1000 | 1550 | 2000 |
| Вулканның шу деңгейі (айнымалы ток қозғалтқышы)* | дБ(А) | 29 | 41 | 52 |
| Вулканның шу деңгейі (EC қозғалтқышы)* | дБ(А) | 27 | 39 | 50 |
| Қуат айнымалы ток қозғалтқышы | Сейсенбі | 48 | 68 | 115 |
| Қозғалтқыштың қуаты EC** | Сейсенбі | 39 | 56 | 95 |
| Көлденең ағынның ұзындығы | м | 5 | 8 | 14 |
| Тік ағынның ұзындығы | м | 3 | 5 | 8 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Польша |
| Өндіруші | VTS |
| Өнімділік | 2000 куб. м/сағ |
| Жылу қуаты | 27 кВт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 130 град. |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Қуат кернеуі | 220 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шу деңгейі | 29 дБ |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Салмақ | 14 кг |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 530 мм |
| Ұзындығы | 310 мм |
| Биіктігі | 530 мм |