Varmega PE-RT бір қабатты құбырлары экструзия әдісімен дайындалады және сумен жабдықтау жүйелерінде, жылыту жүйелерінде (еденді жылыту, қабырғаларды жылыту, сыртқы аумақтарды жылыту) және салқындату жүйелерінде пайдалануға арналған. Құбырларды құбыр материалына коррозияға ұшырамайтын сұйықтықтарды тасымалдау үшін технологиялық құбырлар ретінде пайдалануға болады. Құбыр материалы коррозияға ұшырамайды және бетінің кедір-бұдырлығы төмен, бұл ішкі қабырғаларда шөгінділердің пайда болу мүмкіндігін болдырмайды. Құбырдың икемділігінің жоғарылауына байланысты қосқыштар мен түйіспелердің саны барынша азайтылады, бұл өз кезегінде жүйенің сенімділігін арттырады.
Бұл құбыр тосқауылсыз оттегі қабаты жоқ бір қабатты болып табылады.
Өндірілетін диаметрлер: Ø16, 20 мм
Материал: PE-RT
Жеткізу түрі: шығанақтарда
Сипаттамалары
|
Серия |
VM302 |
|
Қолданылу саласы |
Жылыту, еденді жылыту |
|
Диаметрі, мм |
16 |
|
Максималды температура, °С |
90 |
|
Жұмыс қысымы, бар |
8 |
|
Брутто салмағы, гр |
17400 |
|
Құбыр түрі |
Бір қабатты |
|
Жеткізу түрі |
Шығанақтарда |
|
Оттекті қорғаныс қабаты |
Жоқ |
|
Жеткізу бірлігі |
200 м |
|
Қабырғасының қалыңдығы, мм |
2 |
|
Түсі |
Қызыл |
|
Биіктігі (қаптама), см |
16 |
|
Тереңдігі (қаптама), см |
76 |
|
Ені (қаптама), см |
76 |
|
|
|
|
Материал |
PE-RT |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmega |
| Құбыр материалының түрі | Полиэтилен |
| Құбырды қолдану аймағы | Жылыту жүйелері үшін, Суық сумен жабдықтауға арналған, Ыстық сумен жабдықтауға арналған, Кондиционерлеу жүйелері үшін, Ауыз су үшін, Жылы еден үшін |
| Құбырдың көлденең қимасы | Дөңгелек |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 2 мм |
| Оттегі тосқауылы | Жоқ |
| Су көлемі | 0.113 л/м |
| айлақтың ұзындығы | 200 м |
| 1 п. м. құбырлардың салмағы | 91 г |
| Түсі | Қызыл |