| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Varmega |
| Максималды жұмыс температурасы | 95 градус. |
| Кепілдік мерзімі | 10 жыл |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Максималды жұмыс қысымы | 22 бар |
| Бұзушы қысым | 8 бар |
| Түсі | Қызыл |
| Құбыр қабырғасының қалыңдығы | 2 мм |
| Құбырдың қолданылу саласы | Кондиционерлеу жүйелері үшін, Ыстық сумен жабдықтау үшін, Суықпен жабдықтау үшін, Ауыз су үшін, Жылыту жүйелері үшін |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Максималды қысқа мерзімді рұқсат етілген температура | 110 градус. |
| Қолмен иілудің ең аз радиусы | 100 мм |
| Құралды (құбыр майыстырғышты, өткізгішті) қолдану арқылы иілу радиусы | 100 мм |
| Сызықтық кеңею коэффициенті | 0.19 мм/м*град |
| Шығанақтың ұзындығы | 200 м |
| Салмағы 1 п.м. құбырлар | 91 ж |
| Жылу өткізгіштік коэффициенті | 0.39 Вт/(м*К) |
| Құбырдың қимасы | Дөңгелек |
| Құбыр материалының түрі | Полиэтилен |
| Тігілген полиэтиленнің түрі | Пероксидті (PE-Xa) |
| Оттегі тосқауылы | Иә |
| Су көлемі | 0.113 л/м |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Полиэтиленнің айқаспалы байланыс дәрежесі, % | 75-тен астам% |
| Сыртқы қабаттың материалы - оттегі тосқауылы: | EVOH (Eval) |