Едендік туралытөменгі контурлы шойыннан жасалған газ қазандығы тек жылытуға арналған (R) жану камерасы ашық және табиғи тартқышы бар (TN)
Айырықша ерекшеліктері:
Сатып алуды рәсімдеу/сұрақты +7 700 329-03-26 нөміріне қоңырау шалу немесе жазу арқылы қоюға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 227 кг |
| Өндіруші | Fondital |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 90 % |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 6.97 куб. м/сағ |
| номиналды қуат | 60 кВт |
| Орнату әдісі | Еден |
| Түсі | Сұр |
| Қазандықтағы су көлемі | 20 л |
| Жағдайы | Жаңа |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 756 мм |
| Мұржаның диаметрі | 130 мм |
| Жылыту жүйесіне кіру | 1 1/2" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 1 1/2" |
| Газды қосу | 3/4" |