"СТЕНОФОН" 190 В түрі — металдандырылған лавсан үлбірімен ламинатталған, кеуектері жабық, біркелкі ұяшықты құрылымды, көбіктенген полиэтилен негізінде жасалған орамдық материал.
"Еденді жылыту" жүйесін монтаждау кезінде қолданылады. Лавсан жабыны шағылысқан жылуды еденнің бүкіл аумағына біркелкі таратуға мүмкіндік береді, ал оның құрамы материалды коррозиялық ортаға химиялық төзімді етеді.
Қолдану
Сипаттамалары
|
Беттің жылулық шағылысу коэффициенті, % |
80 |
|---|---|
|
Жылу өткізгіштік коэффициенті 25 °С, Вт/м-К кезінде |
0,032-0,034 |
|
Бу өткізгіштік коэффициенті, мг/м-сағ-Па |
0,26-0,40 |
|
Келтірілген соққылы шуды азайту индексі, Дб |
19-20 |
|
Жұмыс температурасының диапазоны, °С |
-70-тен +90-ға дейін |
|
Өрт қауіптілігі сыныбына сәйкестік топтары |
Г3, В3, Д3, Т3 |
|
Түсі |
Ақ, сұр |
|
Шығарылым нысаны |
Орамдар |
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Полифас |
| Ені | 1000 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 25000 мм |
| Материал | Полиэтилен |
| Қалыңдығы | 5 мм |
| Дыбыс оқшаулау | 20 дБ |
| Минималды жұмыс температурасы | -70 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 90 град. |
| Материалды жеткізу формасы | Орам |
| Еден жабынының түрі | Ламинат, Паркет, Жылы еден |