| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Alto |
| Су жылытқыштың түрі | Қазандық |
| Су жылытқыш түрі | Жинақтаушы |
| Жылыту әдісі | Жанама |
| номиналды қуат | 80 кВт |
| Су ыдысының көлемі | 1000 л |
| Жұмыс қысымы | 10 бар |
| Орнату әдісі | Еден |
| Орналасқан жері | Тік |
| Су жылытқыштың пішіні | Цилиндрлік |
| Көз сүрмесі | Бүйірлік |
| Жылу алмастырғыш материал | Болат |
| Бактың ішкі жабыны | Эмаль |
| Салмақ | 280 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 2250 мм |
| Тереңдігі | 950 мм |