Дәстүрлі қазандықтар зиянды шығарындылардың төмен деңгейімен жақсартылған пайдалану сипаттамаларын біріктіреді. БҰҰ қазандықтары қоршаған ортаны қорғау талаптарын ескере отырып, сапалы құрамдас бөліктерден жасалған және тұрмыстық мақсатта пайдалануға өте ыңғайлы. Қуаттардың икемді диапазоны тұрғын үйлер мен өнеркәсіптік үй-жайларды қажетсіз шығындарсыз жылытуға қойылатын кез келген талапты қанағаттандырады.
UNO PIRO - жылытуға және ыстық суды өндіруге арналған екі бөлек жылу алмастырғыштары бар монотермиялық қабырғаға орнатылатын газ қазандығы.
Айырықша ерекшеліктері:
Артықшылықтары:
Жинақтау:
Кепілдік 2 жыл
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 50 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 5.6 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 49 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 740 мм |
| Ені | 430 мм |
| Тереңдігі | 590 мм |
| Мұржаның диаметрі | 60 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |