Fondital Calidor Super B4 500 алюминий радиаторы
Инновацияның жоғары дәрежесіне осы инновациялық радиаторды қорғайтын 3 халықаралық патенттерді қолдану арқылы қол жеткізілді. Calidor Super B4 моделі ескі жылыту құрылғыларын ауыстыруға және жаңа төмен температуралы жылыту жүйелерінде пайдалануға өте ыңғайлы.
Артықшылықтары:
Салмақ/қуаттың оңтайлы арақатынасы
Түсі қосарлы бояудың арқасында уақыт бойынша өзгермейді: анафорез әдісімен + ұнтақ эмальды тозаңдату әдісімен
Жоғары технологиялық өнім: 3 халықаралық патент
100% Италияда жасалған
Секциялылығы: талап етілетін стандартты өлшемдегі радиаторды құрастыру мүмкіндігі
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Италия |
| Өндіруші | Fondital |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Тепловая мощность | 191 Вт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 110 бұршақ. |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.26 л |
| Салмақ | 1.35 кг |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 558 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 97 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 191 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |