Алюминий радиаторлары UNO итальяндық технология бойынша беріктігі жоғары алюминий қорытпасынан, қысыммен құю арқылы дайындалады. Коррозияға қарсы жабынмен қапталған және пеште келесі күйдіру әдісімен ақ ұнтақ эмальмен боялған. Өндіріс, сынақтар. бұл модельді әрлеу жоғары технологиялық деңгейдегі бірыңғай процеске біріктірілген. Радиатордың әрбір секциясы 24 атмосфералық қысымда беріктік сынағынан өтеді. Зауыттық қаптамада 10 секциялық радиаторлар жеткізіледі.
Айырықша ерекшеліктері:
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | UNO |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Тепловая мощность | 170 Вт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 120 бұршақ. |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.32 л |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Жылу беру Δt = 70°C | 170 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 573 мм |
| Ені | 76 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |
| Негізгі | |
| Түсі | Ақ |