Алюминийден құйылған секциялық радиаторлар UNO ROMANO 500 – еуропалық және ресейлік стандарттарға сәйкес келетін заманауи жылыту құрылғылары. Беріктігі жоғары алюминий радиаторлары итальяндық технология бойынша жасалған.
Радиаторлар құрамында мырыштың ең аз мөлшері бар арнайы алюминий қорытпасынан жасалған. Радиаторды бояу радиатор электролиттік ваннаға толығымен батырылған кезде анафорез әдісімен жүзеге асырылады. Радиатордың сыртқы беті қосымша ұнтақ эпоксидті эмаль қабатымен қапталған. Секцияның арнайы әзірленген сопақ пішіні бар кең қимасы және жылу алмасудың үлкен ауданын құрайтын көптеген конвекциялық қанаттары секцияның максималды жылу өткізгіштігіне қол жеткізуге мүмкіндік береді.
Радиаторлар жылыту жүйелерінде пайдалануға арналған: тұрғын үйлер, қоғамдық және өндірістік ғимараттар, жеке үйлер, коттедждер, бақша үйлері, гараждар және т.б.
Алюминийден құйылған секциялық радиаторлар UNO ROMANO 500 қысыммен құю әдісімен технологиясы бойынша жоғары тазартылған алюминийден өндіріледі. Барлық UNO ROMANO 500 сериялы жылыту құрылғылары жеті кезеңде жүзеге асырылатын жоғары сапалы жабынға ие.
Кепілдік 1 жыл
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Өндіруші | UNO |
| Негізгі | |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Тепловая мощность | 210 Вт |
| Салқындатқыштың максималды температурасы | 120 бұршақ. |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.38 л |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жылу беру Δt = 70°C | 210 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 580 мм |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |