Deluxe Comfort - жабық жану камерасы бар қабырғаға орнатылатын газды қос контурлы қазандық. Жаңа өнімдерде бірінші буынның артықшылықтары сақталды – бұл айнымалы жылдамдықтағы желдеткіш, дифференциалды ауа қысымының датчигі, контроллерді кернеудің төмендеуінен SMPS чипімен қорғау, сонымен қатар бірінші буын қазандықпен бірге қашықтан басқару пультімен бірге жеткізіледі.
Гидравликалық құрамдас бөліктерге елеулі өзгерістер енгізілді, қайталама жылу алмастырғыш, үш жақты клапан, сондай-ақ гидравликалық топтың құрамдас бөліктері сияқты жинақтарды алу процесі әлдеқайда жеңілдетілді. Сонымен қатар, жылыту контурында салқындатқыштың болуын бақылау принципі өзгертілді: компания жылыту контурындағы ағын датчигін тастап, оны салқындатқыштың қысым датчигімен алмастырды.
Жану камерасының мұржаға қосылатын өлшемдері өзгертілді, енді диаметрі 60/100 коаксиалды жинақты қосу үшін 75-ші диаметрлі адаптер қажет емес, яғни әмбебап дымоходы енді біздің қазандықтарға жарамды және арнайы Navien коаксиалды сатып алудың қажеті жоқ. .
Артықшылықтары:
Ескертпе:
Алматы қаласы бойынша шығу тегін, Алматы облысы бойынша 40 шақырымға дейін тегін.
Қабырғалық және едендік қазандықтарды сервистік орталыққа міндетті түрде хабарласумен бастапқы іске қосу (ҚҚҚ)!
Бірыңғай байланыс орталығы 8 8000 700 222
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Navien |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 35 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Тот баспайтын болат |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Салмақ | 26 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің минималды жұмыс қысымы | 0.8 бар |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 12.5 л/мин |
| ЫСЖ режиміндегі минималды қысым | 0.3 бар |
| ЫСЖ режиміндегі максималды қысым | 8 бар |
| ЫСЖ режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| ЫСЖ режиміндегі максималды температура | 60 град. |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 130 Вт |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 665 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 255 мм |
| Мұржаның диаметрі | 75 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |