Қазандықты орнату кезінде осы құрылғылардың қатысуымен сервистік компания зауыттық ақаулар туындаған жағдайда қазандық жабдықтарына кепілдік береді (3 жыл). Талап етіледі:
Бағасына базалық жинақ кіреді: Қазандық, түтін құбыры, пульт
Қабырғаға орнатылатын 2 контурлы Celtic газ қазандықтары – ауданы 400 м2 дейінгі үй-жайларға арналған әмбебап жылыту жабдығы. Олар қабырғаға орнатылады, ықшам, салмағы аз және интерьерге оңай сәйкес келетін әдемі дизайнға ие. Селтик қазандықтары үнсіз жұмыс істейді. Олардың басқару пульті және көп сатылы автоматтандырылған қауіпсіздік жүйесі бар. Табиғи немесе сұйытылған газбен (пропанмен) жұмыс істейді. Celtic қазандықтары сенімділігі, тиімділігі және баға мен сапаның оңтайлы арақатынасының арқасында тұрақты сұранысқа ие.
Тиімділік
Үнемділік
Қауіпсіздік
Газ қазандығының негізгі параметрлері Daesung Celtic ESR 2.25
| Жылыту алаңы | 200-250 шаршы метр |
| Жылытудың жылу қуаты | 29,1 кВТ |
| ЫСЖ жылу қуаты | 29,1 кВТ |
| Контурлар саны | 2 |
| Негізгі жылу алмастырғыш материалы | мыс |
| Қайталама жылу алмастырғыш материалы | тот баспайтын болат |
| Жану камерасының түрі | жабық |
| Жылыту контурындағы рұқсат етілген қысым | 3 бар |
| ПӘК | 92 % |
| Орнату тәсілі | қабырғалық |
| ЫСЖ өнімділігі t 25°С кезінде | 16,7 л/мин |
| Кеңейту багының көлемі | 5,3 л |
| Табиғи газды тұтыну | 1,33 - 3,38 м3/сағ |
| Сұйытылған газдың шығыны | 2.54 кг/сағ |
| Электр энергиясын тұтыну | 130 Вт |
| Жылыту температурасының диапазоны | 40-80 °С |
| ЫСЖ температурасының диапазоны | 37-60 °С |
| Қосылатын өлшемдер: БІРГЕ Ыстық СУ Газ |
3/4" 1/2" 3/4" |
| Салмақ | 26 келі |
| Өлшемдері (ВхШхГ) | 700х460х220 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Celtic DS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| номиналды қуат | 29.1 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 3.1 куб. м/сағ |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 91.5 % |
| Қазандықтың қызметі | Екі тізбекті |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Пештің түрі | Жабық |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 2 д. (дана) |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Ыстық сумен жабдықтау | |
| Ыстық судың өнімділігі | 13.3 л/мин |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Иә |
| Пьезо тұтату | Иә |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түтіндіктің түрі | коаксиалды |