| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Негізгі | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Максималды жұмыс қысымы | 16 бар |
| Қосылу тәсілі | Бүйірлік |
| Түсі | Ақ |
| Радиатор құрылымы | Секциялық |
| Радиатордағы судың көлемі | 0.27 л |
| Салмақ | 0.8 кг |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қысымды басу қысымы | 18 бар |
| Жылу беру Δt = 70°C | 176 Сейсенбі |
| Орталықаралық қашықтық | 500 мм |
| Габариттік және жалғастырушы өлшемдер | |
| Биіктігі | 558 мм |
| Ені | 76 мм |
| Тереңдігі | 96 мм |