Дәстүрлі сорғы станцияларынан айырмашылығы, сорғы станциясының құрылымы D-BOOSTI оның сорғы мен резервуардың тікелей байланысы бар, икемді төсемі жоқ. Өнімділік 4 м3/сағ дейін, басы 45 м жетеді. Станция қосу/өшіру түймесі бар автоматты модульмен және кіріктірілген құрғақ жүрістен қорғаумен жабдықталған. Пайдалануға толығымен дайын күйінде жеткізіледі. Жұмыста және қызмет көрсетуде қарапайымдығымен ерекшеленеді, монтаждау көлденең қалыпта жүргізіледі, ашасы бар кабельмен жинақталады
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Tallas |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды жұмыс қысымы | 6 бар |
| Максималды қысым | 8 м |
| гидробактың көлемі | 18 л |
| Сорғыны орнату әдісі | Үстірт |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| IP қорғау дәрежесі | 4 |
| Салмақ | 18 кг |
| Сорғы түрі | автоматты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 260 мм |
| Ұзындығы | 500 мм |
| Биіктігі | 578 мм |