Циркуляциялық сорғылар DAB BPH жылыту жүйесіндегі немесе ауа баптау жүйесіндегі салқындатқыштың айналымы үшін қолданылады. Сорғылардың бұл желісі үш жылдамдықты жұмыс режимінде бір фазалы және үш фазалы (3x400 В) конструкцияларда жасалуы мүмкін. Сорғы мойынтіректерін майлау айдалатын сұйықтық арқылы жүзеге асырылады. Модельдік қатардың номиналды айналу жылдамдығы 2800 айн/мин.
ЖЫЛУ ТАСЫМАЛДАҒЫШТЫ АЙДАУ КЕЗІНДЕ ГЛИКОЛЬ КОНЦЕНТРАЦИЯСЫ ЖАЛПЫ КӨЛЕМГЕ ҚАТЫСТЫ 30%-ДАН АСПАУЫ КЕРЕК!
Айдауға арналған сұйықтықтың температуралық режимі -10±110° С, ал кейбір үлгілерде температура +120° С дейін жетуі мүмкін.
Ең жоғары жүктеме кезіндегі жұмыс қысымы — 10 барға дейін.
Сорғыны орнату кезінде қозғалтқыш білігі көлденең күйде болуы керек.
Фланецті жалғау.
Өндірісте қолданылатын материалдар:
Шойыннан жасалған гидравликалық корпус
Жұмыс дөңгелегіне арналған техникалық полимер
Тот баспайтын болаттан жасалған білік және қорғаныс айналмалы қабық
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DAB |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды қысым | 7.2 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 17.7 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 266 мм |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 221 мм |