Арнайы жылыту және ауаны баптау жүйелеріне арналған. Өнімділігі: 1–ден 12 куб.м./сағ, арыны - 11 м. су бағанының. Максималды жұмыс қысымы: 10 бар. Айдалатын сұйықтық. Құрамы: таза, қатты қоспаларсыз және минералды майларсыз, тұтқыр емес, химиялық бейтарап, сипаттамалары бойынша суға ұқсас (макс. гликоль мөлшері – 30%). Температура: -10-дан +110°С-қа дейін. Негізгі материалдар. Гидравликалық корпус – шойын, жұмыс дөңгелегі – технополимер, ротор – тот баспайтын болат, тығыздағыш – EPDM.
Ерекшеліктері. Қозғалтқыш мойынтіректері айдалатын сұйықтықпен майланады. Бір фазалы модельдердің қозғалтқыштары шамадан тыс жүктемеден қосымша қорғанысты қажет етпейді, қозғалтқыштың үш айналу жылдамдығына ие. Үш фазалы модельдердің қозғалтқыштары үшін шамадан тыс жүктемеден сыртқы қорғанысты қамтамасыз ету қажет. Үш фазалы қозғалтқыштардың екі айналу жылдамдығы бар. Қосарланған үлгілерде кірістірілген тексеру клапаны бар.
Қолданылу саласы
Сипаттамалары
| Салмағы, кг | 7.4 |
| Биіктігі, мм | 167 |
| Ұзындығы, мм | 180 |
| Судың сапасы | Таза |
| Қозғалтқышты қорғау класы, (IP) | IP 44 |
| Оқшаулау сыныбы | F |
| Айналу жылдамдығының саны | 3 |
| Арнайы қосылыстар жиынтығы | Жоқ |
| Стандартталған қосылыстар жиынтығы | Жоқ |
| Конденсатор, мкФ | 12 |
| Максималды қуат, Вт | 410 |
| Сұйықтықтың максималды температурасы, °С | 110 |
| Максималды жұмыс қысымы, бар | 10 |
| Максималды қысым, м | 11.3 |
| Максималды шығын, м3/сағ | 9.2 |
| Орталықаралық қашықтық, мм | 180 |
| Кернеу, Жылы | 1 x 230 |
| Номиналды айн/мин | 2746/2552/2052 |
| Номиналды ток, А | 1.77 |
| Қаптаманың өлшемдері, мм | 167x180x229 |
| "F" сорғысындағы бұранда | 1 1/2”G |
| Гликоль құрамы, % | 30 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы |
| Электр қозғалтқышының түрі | Ылғалды роторы бар екі полюсті асинхронды |
| Сорғыны орнату | Қозғалтқыш білігі көлденең қалыпта |
| Жиілікті реттеу | Жоқ |
| Ені, мм | 229 |
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DAB |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды қысым | 11.3 м |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 229 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 167 мм |