Ылғал роторы бар DAB VA 65/180 X айналым сорғысы арнайы жылыту және ауа баптау жүйелері үшін арнайы әзірленген. Қозғалтқыш мойынтіректері айдалатын сұйықтықпен майланады. Қозғалтқыш шамадан тыс жүктемеден қосымша қорғанысты қажет етпейді. Қозғалтқыштың үш айналу жылдамдығы. Айдалатын сұйықтық - таза, қатты қоспаларсыз және майларсыз, тұтқыр емес, химиялық бейтарап, сипаттамалары бойынша суға ұқсас. Гликольдің максималды мөлшері - 30%.
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DAB |
| Өндіруші ел | Италия |
| Максималды қысым | 5.4 м |
| Өткізу қабілеті | 3.6 куб. м/сағ |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 130 мм |
| Ұзындығы | 150 мм |
| Биіктігі | 190 мм |