Ылғал роторы бар DAB VA 65/180 циркуляциялық сорғы арнайы жылыту және ауа баптау жүйелері үшін арнайы әзірленген. Қозғалтқыш мойынтіректері айдалатын сұйықтықпен майланады. Қозғалтқыш шамадан тыс жүктемеден қосымша қорғанысты қажет етпейді. Қозғалтқыштың үш айналу жылдамдығы. Айдалатын сұйықтық - таза, қатты қоспаларсыз және майларсыз, тұтқыр емес, химиялық бейтарап, сипаттамалары бойынша суға ұқсас. Гликольдің максималды мөлшері - 30%.
Барлық сұрақтар бойынша +7 700 329-03-26 нөміріне хабарласуға болады (WhatsAPP-қа сілтеме).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DAB |
| Өндіруші ел | Венгрия |
| Максималды қысым | 6 м |
| Өткізу қабілеті | 3 куб. м/сағ |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жылдамдық саны | 3 д. (дана) |
| Корпус материалы | Шойын |
| Ротор түрі | Дымқыл |
| Салмақ | 2.6 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Ені | 102 мм |
| Ұзындығы | 180 мм |
| Биіктігі | 125 мм |
| Негізгі атрибуттар | |
| Жай-күй | Жаңа |
| Сорғы түрі | Айналымдық |
| Сорғыны орнату тәсілі | Беттік |