Жылытуға арналған тиімділігі жоғары жылу генераторы болып табылады. Агрегат метанда да, сұйытылған мұнай газында да жұмыс істеуге арналған. Қазандықты бір немесе басқа газ отынымен жұмыс істеуге дайындау зауытта жүзеге асырылады және құрылғының қаптамасында тиісті нұсқаулар берілген.
Итальяндық Ferroli өндірушісінің FORTUNA қабырғаға орнатылатын газ қазандықтарының сериясы суды жылыту және жылыту үшін қолданылады және ең талапшыл тұтынушыларды да қуанта алатын ерекше дизайнымен ерекшеленеді. Ассортиментте жабық (F) және ашық (C) жану камерасы бар модельдер, сондай-ақ бір және қос контурлы модельдер бар. Қуаты 10-нан 40 кВТ-қа дейінгі кез келген талғамға арналған кең ауқымды ассортимент ұсынылған.
Артықшылықтары:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ferroli |
| Өндіруші ел | Қытай |
| номиналды қуат | 44 кВт |
| жылу тасығыш | Су |
| Отын түрі | Газ тәрізді |
| Газ отынын тұтыну | 4.65 куб. м/сағ |
| Қазандықтың кіреберісіндегі газ қысымы | 13 мбар |
| Пайдалы әсер коэффициенті | 92.8 % |
| Қазандықтың қызметі | Бір контурлы |
| Орнату әдісі | Қабырға |
| Жылу алмастырғыш материал | Мыс |
| Жылу алмастырғыштардың саны | 1 д. (дана) |
| Қазандықтағы су көлемі | 1 л |
| Пайдаланылған газдарды шығару әдісі | Турбо |
| Түсі | Ақ |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Отын энергиясын пайдалану толықтығы бойынша қазандық түрі | Конвекциялық |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жылыту | |
| Жылыту жүйесінің максималды жұмыс қысымы | 3 бар |
| Жылыту режиміндегі ең төменгі температура | 30 град. |
| Жылыту режиміндегі максималды температура | 80 град. |
| Кеңейту багының көлемі | 6 л |
| Кеңейту багының максималды қысымы | 1.3 бар |
| Электрлік параметрлері | |
| Желі кернеуі | 220~240В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат тұтыну | 110 Вт |
| Электрондық жабдық корпустарын қорғау класы | IPX5D |
| Габаритті және жалғайтын өлшемдер | |
| Биіктігі | 740 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 235 мм |
| Мұржаның диаметрі | 100 мм |
| Газды қосу | 3/4" |
| Жылыту жүйесіне кіру | 3/4" |
| Жылыту жүйесінен қайтару | 3/4" |
| ЫСЖ контурының кірісі | 1/2" |
| ЫСЖ контурының шығысы | 1/2" |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Айналым сорғысы | Иә |
| Дисплей | Иә |
| Қашықтан басқару пульті | Жоқ |
| Электрондық тұтану | Иә |
| Аяздан қорғау | Иә |